Biricik Forum Bilgi Paylaşım ve Eğlence

Biricik Forum Bilgi Paylaşım ve Eğlence (http://www.biricik.gen.tr/)
-   Web sitelerinden son haberler ve gelişmeler (http://www.biricik.gen.tr/web-sitelerinden-son-haberler-ve-gelismeler/)
-   -   Modern Family İzle (http://www.biricik.gen.tr/web-sitelerinden-son-haberler-ve-gelismeler/1190-modern-family-izle.html)

tamerbaba66 25/11/2015 19:34

Modern Family İzle
 
Modern Family İzle
Bugünkü makalemizde sizlere Modern Family adlı diziden bahsedeceğiz. Modern Family dizisi 2009 yılında yayınlanmaya başlamıştır ve yüksek izleyici kitlesine sahip olmuştur. Dizinin ana konusu aşağıdaki gibidir.
Amerikan yapımı komedi dizisi olan Modern Family dizisinde 3 tane ailenin hayatları ayrı ayrı ele alınarak bizlere anlatılıyor. Birinci ailemizde bulunan Jay kendisinden bir hayli küçük güzel bir kadınla birliktedir ve sevgilisini elinden kaçırmamak için elinden geleni yapmaktadır. İkinci ailemizin üyeleri ise Phil ve Claire ikilisidir. Bu ikilinin 3 tane çocukları vardır. Ailenin büyük bir sorunu yoktur ama ailenin genç delikanlısının sevgilisiyle olan ilişkileri bir takım sorunları da beraberinde getirmektedir. Üçüncü ailemiz belki en dikkat çekici çiftir. Çünkü bu aile iki tane gay birlikteliğinden oluşuyor. Daha sonralarda bu gay ailesi evlat sahibi olmak istiyor ve Lily adında bir bebek evlat ediniyorlar. Biz sizlere Dizi10 ailesi olarak Modern Family dizisini tek parça olarak HD kalitesinde sunuyoruz. Sitemizi ziyaret ederek alternatif partlar eşliğinde Modern Family izleyebilirsiniz. İyi seyirler. http://www.dizi10.com/kategori/yaban...odern-familybu adrese muhakkak geliniz.


Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 12:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 1
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.1
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.0 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.