Biricik Forum Sitesi Biricik Paylaşım ve Eğlence Forum  

Go Back   Biricik Forum Sitesi Biricik Paylaşım ve Eğlence Forum > Eğitim & Öğretim > Üniversiteler

Kullanıcı Etiket Listesi

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21/10/2023   #1
 
Üyelik tarihi: Oct 2023
Mesajlar: 1
Seslenenler: 0 Mesaj(lar)
Etiketleyenler: 0 Konu(lar)
Standart Ingilizce Redaksiyon ve Düzeltme (Proofreading ve Editing)

Kuttura, alanında lider bir İngilizce düzeltme ve redaksiyon şirketidir. 2013 yılından beri alanında uzman kişilerden oluşan kadrosu ile dünyanın dört bir yanından müşterilerine en iyi İngilizce düzeltme ve redaksiyon (English proofreading and editing) hizmetlerini sunmaktadır.

Düzeltme
Düzeltme hizmetimiz, İngilizce metninizin sözdizimi, gramer, kelime seçimi, imla, noktalama işaretleri ve yazım hatalarının düzeltilmesini içerir.

Redaksiyon
Redaksiyon hizmetimiz, düzeltme hizmetimizdeki değişikliklerin yanı sıra İngilizce metninizin sunumu, yapısı, netliği ve stilinde kapsamlı bir değişikliği kapsar.


Düzeltme & Redaksiyon
Türkçede düzeltme, düzelti veya tashih olarak geçen hizmetimizin İngilizce kelime karşılığı proofreading iken, redaksiyon hizmetimizi İngilizcede editing kelimesi karşılamaktadır.Kuttura alanında uzman kişilerden oluşan ekibi ile çeşitli ülkelerde özellikle anadili İngilizce olmayan kişiler için hem İngilizce düzeltme hem de redaksiyon hizmetleri sunmaktadır.

Sektörler
Kuttura sayesinde anadiliniz İngilizce olmasa bile yazılarınızın en iyi üniversiteler, yayınevleri, dergiler ve profesyonel işyerleri tarafından beklenen en yüksek İngilizce seviyesine ulaşmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.Uzmanlarımız, İngilizcenizi geliştirerek fikirlerinizi ve argümanlarınızı akıcı, anlamlı ve etkili bir şekilde sunmanızı sağlayacaktır.

%100 Memnuniyet
Öğrencilerden akademisyenlere, roman yazarlarından iş adamlarına kadar birçok farklı grup için hızlı, uygun fiyatlı ve kaliteli İngilizce düzeltme ve redaksiyon hizmetleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca blog yazarları ve profesyonel içerik yazarları için de nitelikli İngilizce düzeltme ve redaksiyon hizmetleri sağlıyoruz.Kuttura İngilizce Düzeltme ve Redaksiyon Hizmetleri 7/24 ulaşılabilirliği, hızlı geri dönüş süreleri ve her bütçeye uygun fiyatları ile %100 müşteri memnuniyetini garanti eder.

★ İki Redaktör Modeli

★ 7/24 Ulaşılabilir

★ Para İade Garantisi

★ Profesyonel Redaktörler

★ İngiliz ve Amerikalı Redaktörler

★ Türk Lirası İle Ödeme İmkanı

★ Sıkı Gizlilik Kuralları

★ Çeşitli Gruplara İndirimler

Submit Your Work
Belge Gönder
Fiyat Al

Submit Your Work
Soru Sorun
Cevaplayalım

Submit Your Work
Ücretsiz Örnek
Düzeltme Siparişi

Submit Your Work
Fiyatlarımıza
Göz Atın

Anadili İngilizce Olmayanlar İçin Hizmetlerimiz

Anadili İngilizce olmayan ve yazılarında doğallığı yakalamakta güçlük çeken müşterilerimize yazılarını doğal hale getirebilecekleri dil hizmetleri sunuyoruz.

İngilizce anadiliniz değilse yazı yazarken pek çok zorluk yaşayabilirsiniz. Fikirlerinizi ve argümanlarınızı İngilizce olarak yazıya aktarmak zaman, odaklanma ve sıkı bir çalışma gerektirir. Fakat fikirlerinizi en iyi şekilde sunmak için çok çalışmak da tek başına yeterli değildir. Bilgilendirici ve heyecan verici fikirler akıcı, mantıklı ve belli bir formata uygun şekilde sunulmalıdır. En özgün ve istisnai fikirler dahi kötü dilbilgisi ve imla ile yazıldıysa, anlaşılması zor olacaktır ve haliyle kalitesiz gözükecektir.

İngilizce yazı yazarken karşılaştığınız sorunların üstesinden gelmeniz için uzmanlarımız sizlere en kaliteli düzeltme ve redaksiyon hizmetini sunacaklardır. Grameri düzgün, yazım kurallarına uygun ve güzel bir şekilde yapılandırılmış bir metin okuyucuyu her zaman daha fazla etkiler.

İngilizce anadiliniz değilse hatalarınızın fikirlerinizin önüne geçmesine izin vermeyin. Çeşitli sektörlerdeki deneyimi ile Kuttura başarıya giden yolculuğunuzda her zaman yanınızda.

Belge türleri:
» Akademik makale
» Mezuniyet Tezi
» Başvuru belgeleri
» Üniversite başvurusu
» Burs başvurusu
» Hibe başvurusu
» Basın açıklamaları
» Şirket raporları
» Özgeçmiş
» Websitesi metinleri
» Blog metinleri
» İş dokümanları
» Edebi metinler
ve daha fazlası

Uzman Redaktörler
Editörlerimizin tamamının lisans ve lisansüstü eğitimi ve en az üç yıllık düzeltme-redaksiyon tecrübesi vardır.
Tam İstediğiniz Gibi
Müşterilerimizin bize güvenmesinin nedeni, İngilizce konuşulan ülkelerde dahi en güvenilir düzeltme ve redaksiyon hizmetlerini sunmamızdır. Müşterilerimize doğru ve kaliteli İngilizce dil hizmetlerini verimli ve kesintisiz bir şekilde ulaştırırız. Deneyimli ve alanında uzman editörlerimiz müşterimizin tercih ettiği sürede hızlı ve başarılı bir hizmet sunarlar. Ayrıca, çalışmanızda anlaşılmayan kısımlar ile ilgili olarak ajansımız sizinle sürekli iletişim halinde olacaktır.


KATEGORİNİZİ SEÇİN
Öğrenciler
Ödevinizin öğretmenlerinizi veya profesörlerinizi etkileyerek mümkün olan en iyi notu aldığından emin olmak ister misiniz? Öğrenciler ve yeni mezunlar için profesyonel düzeltme ve redaksiyon hizmetlerimiz çok çeşitli konuları ve eğitim alanlarını kapsar.

Akademik
Makalenizin veya kitabınızın kaliteli yayınevleri tarafından yayınlanmasını ve dikkat çekmesini ister misiniz? Akademik düzeltme ve redaksiyon hizmetlerine ihtiyaç duyan akademisyenler için en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Şirketler
Çok çeşitli sektörlerden şirketlere kapsamlı düzeltme ve redaksiyon hizmetleri sunuyoruz. Uzman editörlerimiz pazarlama, satış ve müşteri hizmetleri gibi birçok departmanın yararlanabileceği deneyime ve becerilere sahiptir.

Yazarlar
Heyecan verici hikâyelerinin okuyucuyu içine çekmesini isteyen yazarlar için profesyonel düzeltme ve redaksiyon hizmetleri sunuyoruz. Okunmaya değer metinlerinizi hatalardan arındırın ve okuyucularınızın eserinizin tadını çıkarmasına izin verin.

Başvuranlar
Başvuru belgelerinizin düzeltilmesi mi gerekiyor? Üniversite ve iş başvurularında İngilizce düzeltme ve redaksiyon hizmetlerine ihtiyaç duyanlar için hızlı ve uygun fiyatlı hizmet sunuyoruz.

Diğer
Dil konusunun farklı alanlarında uzmanlaşmış redaktörlerimiz, yaşlılara, özel ihtiyaçları olan ve disleksi problemi olan kişilere düzeltme ve redaksiyon hizmetleri için özel seçenekler sağlamaktadır.
SIKÇA SORULAN SORULAR
Belgemin düzeltildiğine dair sertifika veriyor musunuz?
Evet. Bu isteğinizi, Fiyat Al formunda belirtirseniz, memnuniyetle istediğiniz sertifikayı veriyoruz.

Nasıl belge gönderirim?
Fiyat Al düğmesine tıklayın. Formu doldurun, belgenizi yükleyin ve gönder düğmesine basın!

Sisteminiz nasıl çalışıyor?
Belgenizi sipariş formunu doldurarak bize gönderin. Kısa bir süre içinde size fiyat ve ödeme linkini içeren bir e-posta göndereceğiz. Kabul ediyorsanız ödemeyi yapın. Ödemenizi aldıktan sonra belgeniz üzerinde çalışmaya başlayacağız. Seçtiğiniz hizmete göre düzenlenmiş belgeyi kararlaştırılan zaman içerisinde sizlere tekrar e-posta ile göndereceğiz.

Belgemi düzenlemeniz ne kadar sürer?
Redaktörlerimiz, ödemenizi tamamladıktan hemen sonra belgenizi kontrol etmeye başlayacaktır. Belgenizi 24 saat, 48 saat, 4 gün, 7 gün, 10 gün veya 15 gün içinde düzeltebiliriz. Programımızda bazen belgenizi 12 saat içinde düzenleme imkânımız da olabilmektedir (ek ücret karşılığında). Bizimle ne kadar erken iletişime geçerseniz, bu süreci yönetmemiz o kadar kolay olur. Şunu da belirtmek isteriz ki İngilizce redaksiyon hizmetimiz İngilizce düzetme hizmetimizden daha uzun sürmektedir. Redaksiyon hizmeti almak istediğinizde size daha kesin bir teslim tarihi verebilmemiz için önce belgenizi görmemiz gerekmektedir.

İngilizce metin düzeltme hizmetimiz ile redaksiyon hizmetimiz arasındaki fark nedir?
Basitçe ifade etmek gerekirse, metin düzeltme hizmetimizde yazınızın hatasız olmasını sağlarız. Redaksiyon hizmetimiz ise daha kapsamlıdır. Daha iyi yapılandırılmış bir metin elde etmeniz amacıyla daha geniş çaplı değişiklikler yaparız.

Redaksiyon hizmetiniz metin içi alıntıların ve referansların kontrolünü içeriyor mu?
Hayır. Fakat redaksiyon hizmetimiz referans listenizde tutarlı bir stil sağlamanız için gerekli düzenlemeleri kapsar.

Belgem bir makine tarafından mı okunacak ve düzeltilecek?
Hayır. Belgelerinizin tamamı deneyimli redaktörlerimiz tarafından düzenlenecektir.

Düzeltilmiş ve düzenlenmiş belgem nasıl görünecek? Belge üzerindeki değişiklikleri nasıl yapacaksınız?
Tüm değişiklikler Microsoft Word'deki "Değişiklikleri İzle" özelliği kullanılarak yapılacaktır. Ayrıca, redaktörlerimizin yorumları sağ taraftaki kutucuklarda görülebilecektir.

Metnimi nasıl geliştireceksiniz?
İngilizce metin düzeltme hizmetimizdeki düzenlemeler dilbilgisi, kelime seçimi, imla, noktalama işaretleri ve bunların tutarlı kullanımını sağlamaya yöneliktir. İngilizce redaksiyon hizmetimiz ise daha detaylı olup , metin düzeltme hizmetimiz ile birlikte yazınızın yapısının, anlaşılırlığının, stilinin, akışının ve sunumunun geliştirilmesini içermektedir.

Her konuda uzmanlığınız var mı?
2013 yılından bu yana, hemen hemen tüm alanlarda ve sektörlerde metin düzeltme ve redaksiyon hizmeti sunmaktayız.

Kitabımı veya makalemi düzenlettirmem yasal mı?
Evet. Aslında, metninizi resmi olarak göndermeden önce çoğu profesörün, yayınevinin veya işverenin sizden beklediği şey tam olarak budur. Şurası çok önemli: Kuttura ekibi olarak fikirlerinize müdahalede bulunmayız. Fikirlerin sahibi sizlersiniz. Metninize eklemeler ve fikirlerinizi değiştirecek düzeltmeler yapmayız. İşimizin kapsamı sadece ifade, dil bilgisi, noktalama işaretleri, yazım ve söz dizimini kontrol etmek ve düzeltmektir.

Redaksiyon hizmeti alırsam, belgenin yazarının ben olduğum gerçeği değişir mi?
Hayır, hala yazar sizsiniz. Belgenizdeki argümanlarınızı değiştirecek düzeltmeler yapmayız.

Belgemdeki intihalin azaltılmasına yardımcı olur musunuz?
Hayır.

Web siteniz güvenli mi? Belgelerim gizli tutulur mu?
Hizmetimiz %100 güvenilirdir.

İletişim formumuz, bilgileri gizli olarak kabul etmemizi sağlayan güvenli bir SSL formu aracılığıyla bizlere aktarır.

Belgelerinizi aldıktan sonra, onları şifreli bilgisayarlarımızda ve sabit disklerimizde saklarız. Bunlar, farklı güvenlik sistemleri tarafından korunmaktadır. Yalnızca yazınız üzerinde çalışan redaktörlerimiz belgenize erişebilir.

Tüm redaktörlerimiz, bizimle maksimum güvenlik için bir güvenlik anlaşması (Non-Disclosure Agreement) imzalarlar. Tüm redaktörlerimiz katı tarafsızlık hükümlerine uyar ve sık sık kontrol edilirler.

Belgenizle işimiz bittikten sonra 15 gün kadar sistemlerimizde saklarız. Sonrasında belgenizi sunucularımızdan sileriz.

Kuttura ile gizlilik sözleşmesi (NDA) imzalayabiliyor muyuz?
Böyle bir talebiniz olduğunda bir gizlilik anlaşması imzalamaktan memnuniyet duyarız.

Benim için en iyi seçeneğin Kuttura olduğundan nasıl emin olabilirim?
2013 yılından beri İngilizce düzenleme işleri yapmaktayız. Mükemmel çalışmaları ve güvenilir müşteri hizmetleri ile tanınan büyümekte olan güvenilir bir kuruluşuz. Sunduğumuz yüksek hizmet kalitesine karşın uygun fiyatlarımız ile bilinmekteyiz. Redaktörlerimizin çoğu deneyimlidir ve bir kısmının yayınlanmış eserleri vardır. Birçok devamlı müşterilerimiz gibi siz de bizimle çalıştıktan sonra bize güvenmek konusunda tereddüt yaşamayacaksınız.

Belgem bana istediğim sürede geri yollanacak mı?
Kurumumuz belirtilen sürede geri dönüş yapmak konusunda oldukça dikkatlidir. Bu konuda sorun yaşamayacağınıza sizi temin ederiz.

Ödemeyi ne şekilde yapabilirim?
Ödemelerinizi TL, USD, GBP veya Euro olarak kredi kartı ve banka havalesi şeklinde yapailirsiniz.

Kredi kartı kabul ediyor musunuz?
Evet. Visa, MasterCard ve American Express kredi kartlarını kabul ediyoruz.

Hangi para birimlerini kabul ediyorsunuz?
Aşağıdaki para birimlerini kabul ediyoruz:

»USD - Amerikan Doları
»EUR - Euro
»GBP - İngiliz Sterlini
»TRY - Türk Lirası
Siz kimsiniz?
İngilizce ile çalışmaktan zevk alan tutkulu bir redaktör grubuyuz. Baş redaktörümüz doktora derecesine sahiptir. Kıdemli redaktörlerimizin çoğu da yüksek lisans ve / veya doktora derecesine sahip olmalarının yanı sıra, bu sektörde uzun yıllar çalışmışlardır.

Ekibinizin bir parçası olabilir miyim?
Daha fazla bilgi için Kariyer sayfamıza bakın.

Başka bir sorum daha var.
Bize Ulaşın!HAKKIMIZDA
Kuttura İngilizce Metin Düzeltme ve İngilizce Redaksiyon Hizmetleri

Sayfamıza hoş geldiniz! Biz, Türkiye, Almanya ve Kuzey Carolina, Stanford’da faaliyet gösteren köklü bir şirketiz. İşinde deneyimli ve başarılı ekibimiz ile dünyanın birçok yerindeki müşterilerimize uzun yıllardır kaliteli İngilizce redaksiyon ve düzeltme hizmetleri sunmaktayız.

Kuttura ekibi olarak hedefimiz müşterilerimize yüksek kaliteli İngilizce düzeltme ve İngilizce redaksiyon hizmetleri sunmaktır. Bunu sağlayabilmek için hizmetlerimizi belli bir alanda yoğunlaştırarak sunuyoruz. Aldığımız her işe gerektiği özeni gösteriyor, müşterilerimizin metinlerinin nitelikli ve etkileyici olabilmesi için gerekli olan kaliteli hizmeti sunuyoruz. Redaktörlerimiz, alanının en iyileridir. Profesyonellikleri ve yeteneklerine göre özenle seçilirler.

Bütün bu saymış olduğumuz sebeplerden dolayı, müşterilerimizin çoğu ile uzun vadeli iş ilişkilerimiz bulunmaktadır. Müşterilerimiz ile ilişkilerimiz karşılıklı güven, kalite ve başarı esasına dayanır.

Yapılan araştırmalar, dünya nüfusunun en az yarısının gündelik yaşamlarında birden fazla dil ile iletişim kurduğunu gösteriyor. Bu neredeyse 4 milyar insan demektir! Yani dünyada iki dil bilenlerin sayısı yalnızca tek bir dil konuşanların sayısından muhtemelen daha fazladır. Bütün bu dil zenginliğine rağmen, günlük hayatımız dilin yanlış ve / veya dikkatsiz kullanımından kaynaklanan iletişim sorunları ile doludur. En prestijli şirketler ve yazarlar dahi sık sık gramer ve yazım hatası yapmaktadırlar. Kuttura ekibi yazılı iletişimde karşılaştığınız yanlış ve / veya dikkatsiz dil kullanımına çözümler sunmak için sizlerin yanında.

Müşterilerimizin İngilizce sorunlarını çözmenin ötesine geçiyoruz. Örneğin, bir öğrencinin ödevini düzelttiğimizde, onun sadece daha yüksek bir not almasına değil, aynı zamanda fikirlerini daha iyi ifade etmesine de yardımcı oluruz. Bir bilimsel makaleyi düzenlediğimizde, yazının birinci sınıf dergiler tarafından yayınlanmasını sağlamanın dışında, anlaşılır olmasını ve böylelikle bilime katkıda bulunmasına yardımcı oluyoruz. Bir şirketin web sitesini düzenlediğimizde ise yalnızca şirketin imajını iyileştirmesine ve kazancını artırmasına yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda müşterilerin şirketle kolayca bağlantı kurabilmelerini ve bu bağı koruyabilmelerini sağlıyoruz.

Unutmamalıyız ki kullanılan her kelime ile kurulan her cümle sizi temsil eder ve imajınızı oluşturur. Hatalar ile dolu bir imajı ise kimse tercih etmez.

Farklı sektörlerde, çeşitli konular hakkında ana dili İngilizce olmayan her kesiminden müşterilerimize profesyonel İngilizce düzeltme ve İngilizce redaksiyon hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

Müşterilerimizin çalışmalarının en iyi üniversiteler, yayıncılar ve profesyonel işyerleri tarafından beklenen en yüksek İngilizce seviyesine ulaşmasını sağlıyoruz. Deneyimli redaktörlerimiz sorunlu söz dizimi, dilbilgisi, ifade, yazım ve noktalama işaretlerini düzelterek tüm hataları ortadan kaldırıyor. Bunun dışında, sizin isteğiniz doğrultusunda ve gerekli olduğu yerlerde, redaksiyon hizmetimiz ile akıcı, mantıklı ve uyumlu bir yazı oluşturabilmeniz için yazınızın yapısını, stilini, sunumunu ve netliğini düzenleyeceklerdir.

Kuttura ile her zaman en iyiyi hedeflersiniz. Siz de Kuttura’nın İngilizce düzeltme ve redaksiyon hizmetlerinden yararlanmak için zaman kaybetmeyin!

NEDEN BİZ?
Kaliteli Redaktörler

Profesyonel redaktörlerimizin çoğu, alanlarında en az yüksek lisans sahibi nitelikli kişilerdir. Ayrıca redaksiyon alanında en az üç yıl deneyimlidirler.

İhtiyaçlarınıza Göre Kişiselleştirilmiş Hizmetler

Kuttura ekibi olarak müşterilerimizin çeşitli alanlardan geldiğini, her müşterimizin farklı bir ihtiyacının olduğunu ve nihayetinde kendine özgü bir hizmete ihtiyaç duyduklarını biliyoruz. Bu nedenle, sektörünüze ve özel beklentilerinize göre özelleştirilmiş İngilizce düzeltme ve İngilizce redaksiyon hizmetleri sunuyoruz.

Sorunsuz İletişim

Müşterilerimizle kalıcı iş bağlantıları kurmamızın ve güvenilmemizin nedeninden biri, olası her durum için müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde olmamız ve düzeltme ve redaksiyon konusunda her zaman ulaşılabilir olmamızdır.

Ana Dili İngilizce Olan Çalışanlar

Tüm redaktörlerimiz, eğitimleri ve profesyonel yaşamları boyunca dil becerilerini geliştirmiş ana dili İngilizce olan kişilerdir.

İki Redaktör Prensibi

Düzeltme ve redaksiyon hizmetlerimizde belli bir kaliteyi yakalayabilmek için her belge en az iki redaktörümüz tarafından incelenir.

Beklenmedik Ücret Talepleri ile Karşılaşmazsınız

Talep ettiğiniz hizmet (İngilizce düzeltme veya redaksiyon) için sürecin başında size vereceğimiz fiyat sabittir. İşi verdikten sonra beklenmedik maliyetler ile karşılaşmazsınız.

Gizlilik

İster önemli bir iş belgesi, isterse bir öğrencinin ara sınav ödevi olsun, yaptığımız her iş için sıkı gizlilik standartları geçerlidir. Kuttura, işinizin ve kişisel bilgilerinizin tüm süreç boyunca gizli kalmasını sağlamak için her türlü önlemi alır.

Verimlilik

Uluslararası ofislerimiz, müşterilerimize 7/24 redaksiyon ve düzeltme hizmeti verebilmemizi sağlar. Deneyimli redaktörlerimiz hızlı ve esnek çalışmaları ile müşterilerimize her an İngilizce hizmetleri sunmamızı mümkün kılar.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimiz ile gizlilik ilkesi ve güven ilişkileri çerçevesinde çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Devamlı müşterilerimizi düzeltme ve redaksiyon hizmetlerindeki gizliliğe gösterdiğimiz özenin bir neticesi olarak görüyoruz.


Farklı ülkelerde hizmet veren Kuttura Türkiye'de bulunan bankalar yoluyla da ödeme kabul etmektedir.

Sipariş vermek için, online sipariş formunu doldurun, almak istediğiniz hizmeti (İngilizce düzeltme veya redaksiyon/English proofreading or editing) seçin ve yazınızın kaç gün içerisinde düzeltilmesini istediğinizi belirleyin. Ardından belgenizi yükleyin ve kelime sayısını girdiğinizden emin olun. Güvenilir, uygun fiyatlı ve nitelikli bir İngilizce düzeltme ya da redaksiyon (English proofreading and editing) hizmeti için zaman kaybetmeyin!
kutturaredaksiyon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkTüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 17:37.

sohbet - beyaz magazin
etanj armatür - ankara acil diş - istanbul böcek ilaçlama - nikah güvercini - plastik çember - güvercin kümesi - chat siteleri - ikinci el elektrik malzemeleri - sultangazi evden eve

SEO by vBSEO 3.6.1